Pobočky Město Slaný

Město Slaný

Královské město Slaný leží od dávných časů na důležité obchodní křižovatce. Svou polohou, těsnou blízkostí Prahy a zajímavým okolím je ideálním místem k celodenním výletům z celého Středočeského kraje.

Hlavní pobočka

ZAVŘENO (Otevírá v Po 07:30)

Knihovna Václava Štecha Slaný

Absenční půjčování knih, časopisů, rezervace požadované literatury, registrace nových čtenářů.

Knihovna

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 14:00)

Knihovna Václava Štecha Slaný

Vítáme všechny – dospělé, děti, studenty a maminky na mateřské dovolené. Najdete zde bohatý výběr knih – beletrie, naučné literatury, školní četby, krimi i časopisů. Pro děti pořádáme zajímavé soutěže, besedy, různé akce.

Knihovna

ZAVŘENO (Otevírá v Po 11:00)

Infocentrum Slaný

Poskytování občanských a turistických informací návštěvníkům a obyvatelům města Slaný a regionu Slánsko.

Infocentrum

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Národopisné muzeum Slánska v Třebízi

Národopisné muzeum ve Třebízi zachovává vnější vzhled lidových staveb a ve vybraných interiérech názorně dokládá způsob bydlení i života vesnické rodiny. Hospodářské budovy spolu se zemědělským nářadím starším i novějším dokládají podmínky, potřeby i výsledky …

Muzeum

ZAVŘENO (Otevírá v Ne 09:00)

Vlastivědné muzeum ve Slaném

Vlastivědné muzeum ve Slaném je moderní kulturní institucí, která vedle stálých expozic věnovaných převážně regionu Slánska nabízí pestrou škálu kulturních akcí ve Slaném a Třebízi.

Muzeum

ZAVŘENO (Otevírá v Út 09:00)

Hvězdárna Jaroslava Trnky ve Slaném

Pozorujeme oblohu a pořádáme populárně vzdělávací akce v oblasti astronomie a příbuzných věd. Přibližujeme poznávání vesmíru všem, kteří touží zažít vlastní kouzlo z objevů.

KULTURNÍ ZAŘÍZENÍ MĚSTA SLANÉHO

Poskytujeme informace o kulturních a vzdělávacích akcích, které pořádají Kulturní zařízení města Slaného a dalších kulturních zajímavostech, památkách a památkové péči ve Slaném a na Slánsku. Poskytujeme podporu a propagaci místní kultuře a vzdělávání.

Kultura

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)