Pobočky MEDIACENTRUM GROUP a.s.

MEDIACENTRUM GROUP a.s.

Jsme moderní mediální agentura, která si již vybudovala své místo na trhu. Pokud požadujete komplexní propagaci vaší firmy na internetu, obraťte se na nás. Nabízíme zvýšení návštěvnosti a obchodů pomocí cílených průzkumů. Jsme schopni oslovit až 1 000 …

Esemes.cz

Umožňujeme poslat SMS zdarma do všech sítí. Můžete tedy poslat SMS zdarma na O2, T-Mobile a Vodafone. Esemesky lze posílat pouze k nekomerčním účelům a na čísla českých mobilních operátorů.

Saunylevne.cz

Jsme mladý tým fanoušků saunování. Využili jsme naše přednosti a udělali také tento jedinečný e-shop, kde může každý z vás nakoupit sauny, infrasauny a materiály za tu nejlepší cenu.

Tiptrucker.cz

Dáváme možnost lidem bezplatně hledat, kupovat či prodávat Vaši techniku, ale také ji nabídnout k pronájmu a nebo si pro ni zajistit nové zakázky. Inzerujte dodávky, tahače a návěsy, přívěsy, autobusy a další dopravní, stavební a speciální techniku a stroje …

MEDIACENTRUM GROUP a.s.

Nabízíme prodej plastových a hliníkových oken, eurooken, interiérových dveří a stínící techniky. Zaměřujeme se na interiérovou i exteriérovou stínící techniku.

MEDIACENTRUM GROUP a.s.

Nabízíme stavební práce, stavíme nízkoenergetické domy či renovujeme domy. Provozujeme půjčovnu nářadí. Nabízíme vrata, brány i jejich pohon. Zaměřujeme se také na prodej dveří, oken, markýz rolet, žaluzií a dalších.

Stehovani-stehovaci.cz

Provozování katalogu firem, které se zabývají stěhováním. Naplánujeme stěhování přesně, kvalitně a v domluvený čas.